Menu

Nízká měsíční splátka vaší půjčky

0 Comments


.


Možná jste i vy v zaměstnání narazili na vyplácení části mzdy formou odměn. Je jistě příjemné, dostat čas od času od zaměstnavatele část peněz v hotovosti a bez povinnosti zdanění. Takovou zkušenost má celá řada zaměstnanců. Problém ale nastává ve chvíli, kdy chcete žádat o úvěr a příjmy, které můžete doložit, jsou mnohem nižší než vaše skutečné. V takové situaci je třeba hledat poskytovatele, který nemá tak přísná pravidla pro posuzování schopnosti splácet, označované jako bonita klienta.
poznámka na papíře.jpg

.

Nebankovní americká hypotéka je zajímavý úvěr, který mohou využít i klienti se záznamem v registru dlužníků. A že je snadné se do registru dlužníků dostat a často ani nevíte o vašich záznamech není třeba zdůrazňovat. Mnoho klientů například využívá kontokorentní úvěr ke svému účtu. Dokážete si přesně spočítat, jaké budete platit na konci měsíce úroky? Jistě ne. A tak je třicátého, vy máte na kontokorentním účtu ještě část peněz a najednou prvního zjistíte, že jste daný limit přečerpali. Započítaly se vám úroky z úvěru. Na ty jste na účtu neměli dostatek prostředků. Zaplatíte drobnou pokutu a zanedlouho na účet převedete potřebnou částku. A už je záznam v registru dlužníků na světě. Ano, to bývá skutečně velmi častý případ. Se záznamem v registru dlužníků na úvěr v bance opravdu nedosáhnete, je třeba obrátit se se žádostí jinam.
ruka s mobilem.jpg 
Zkuste to s našimi specialisty
Jsme společnost s mnohaletou zkušeností v oboru poskytování půjček a naši specialisté vám vypracují nabídku financování na míru vašim potřebám. Získáte podobné podmínky jako při žádosti o úvěr v bance. Lišit se však budou v možnosti flexibilního splácení. Úvěr od nás můžete kdykoliv doplatit dříve v plné výši! A pokud využijete možnost zasílání mimořádných splátek, budete platit nižší úroky. Vždy jen ze skutečné aktuální výše vašeho dluhu!

.